Zažili sme veľa zábavy s Mimoňmi
Počas dní otvorených dverí 17.-21. júna sme zažili veľa zábavy s Mimoňmi.
Teraz už museli odcestovať, lebo už zase budú hrať vo filme, ale priniesli nám so sebou nové hry do záhrady, mega-bublifuky, vodné pištole, ktoré nás fantasticky osviežili počas horúcich dní.
A tiež mali ruky plné tvorivosti.
Naučili sme sa robiť mimoňské masky, tašky, poháre aj zdobiť mafiny. Odvážlivci plnili tajné úlohy v Tajomnej miestnosti.
Veľkým bonusom bolo, že s deťmi mohli prísť aj rodičia a posedieť si pri čerešniach, melóne či koláčiku v príjemnom popoludňajšom tieni.
Popri tom sa dalo zapísať aj na krúžky do ďalšieho školského roka – takže sa už máme na čo tešiť aj po prázdninách.



